İADE & DEĞİŞİM


Değişim veya İade işlemini nasıl yapacağım?

Satın aldığınız ürün için siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz.
Arızalı Ürünün İadesi: Ürün veya ürünlerinizde üretim kaynaklı bir kusur ya da hata olduğu takdirde, değişim veya iadenizin işleme alınabilmesi için talebinizi aşağıdaki yöntemlerden biri ile bize bildirmeniz gerekmektedir.
- E-posta: [email protected]
- Whatsapp İletişim : 90 539 932 86 48

Genel İade Politikası: Fabrikasyon hatası, kusur veya hasar olmadığı sürece iade veya değişim kabul edilmemektedir. Ürün size ulaştığı tarihten itibaren 30 günlük süreçte iade başlatabilirsiniz, bu süreyi aştığında iade kabul edilmemektedir. İade edilecek ürün orijinal durumunda, tüm aksesuarları sağlam ve hasarsız olarak iade edilmelidir. Bu koşulların yerine getirilmemesi iade veya değişimin yapılamamasına neden olacaktır.

İade yapılabilmesi gerekli şartlar nelerdir?

• Ürünün ambalajı hasarsız, etiketi sökülmemiş ve tüm içeriği sağlam olmalıdır.
• Ürün koruma bandının çıkarılması veya hasar görmesi durumunda iade kabul edilmeyecektir.
• Ürünler teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edilmelidir.
• Sorunları önlemek için iade gönderiminde orijinal kutuyu veya benzer boyutta bir kutu kullanmanız gerekmektedir.

İade Adresi: GİZİA MODA Erzincan Sok. No:1 Gürsel Mah. 34400 Kağıthane İstanbul TÜRKİYE Telefon: +902123203737

İade süresi nedir?

İade edilen ürünü aldıktan sonra iade politikalarımıza göre değerlendireceğiz. Öğe kriterleri karşılıyorsa, geri ödeme veya değişim 2-10 iş günü içinde işleme alınacaktır. Aksi takdirde ürün adresinize tekrar gönderilecektir. İade/değişim işlemi tamamlandığında WhatsApp aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.

Gönderim Sırasında Hasar Görmüş Ürün: Paketiniz teslim alındığında hasarlı görünüyorsa lütfen kargo şirketinden hasar tutanağı talep ediniz. Nakliye sırasında oluşan hasarların nakliye firmasına bildirilmesi ve kanıtlanması gerekmektedir.
Arızalı, Hasarlı veya Yanlış Ürün: Hasarlı, kusurlu veya yanlış bir ürün teslim almanız durumunda, ürünü bize ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. İade işlemini düzenlemek için lütfen bizimle İletişime geçebilirsiniz.

 

İstisnalar: İade veya değişim, uygunsuz kullanım veya yetersiz bakım ve bakımdan kaynaklanan kusurlar, arızalar veya hasarlar için geçerli değildir.

 

 

 

 

 

 

Kategoriler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR